CARAVAN CLUB OSTRAVA
nejstarší karavan club na Moravě a ve Slezku


Vyhledávání


Publikování


Partneři

  • Logo - BASF
  • Logo - Hasičská vzájemná pojišťovna
  • Logo - Autoklub České republiky
  • Logo - Petr Till

Vítejte na stránkách Caravan clubu Ostrava, klubu, který existuje již od roku 1971.

[ 30.09.2021 - 04.10.2021 ] text:Zdeněk Vacka foto:

Závěrečné setkání na Podolánkách

Letos jsme uspořádali závěrečnou o týden dřív, abychom umožnili karavanistům účast v důležitých volbách.

Pokud jde o počasí, svatý Petr se tentokráte smiloval a dopřál nám pěkné, slunečné počasí, i když v noci kamínka v přívěsech byla v provozu.

Pokud jde o návštěvnost závěrečné, bylo zakoupeno 25 vepřových, uzených kolen, což svědčí o návštěvnosti. Pravdou je, že bylo i hodně hostů, kterým se u nás na tábořišti líbí.

Kolena si vzali na starost Milan M. a Miloš P. Vařili, vařili, až byla kolena měkká. Zároveň se vařila i zelňačka, takže přítomní měli o dlabanec po celý víkend postaráno.

Závěrečné se zúčastnila i expředsedkyně Zdeňka K., která se svými bývalými ovečkami oslavila své 90. narozeniny !!! Ta se také postarala se svým týmem o další pohoštění a pití.

Oheň připravil Mirek M. a byl skoro jako Markův oheň grandiozzo. K tomu vyhrával i Pepa D. na heligonku a skupina country hudby bratří Pavla K. ve složení kytara, dvanáctistrunná kytara, banjo, housle, vyhrávala celé odpoledne. Pěkné bylo i vystoupení pěvecké dvojice – sestry. Dobře se poslouchaly country písničky…Ještě se pokračovalo v maringotce a tím se sobotní program uzavřel a znavení hráči i posluchači odešli do svých postýlek.

Neděle – to už je smutný čas balení a loučení. Někteří zůstali do pondělí a připravili tábořiště k zimnímu spánku.

Tentokráte fotky nečekejte. Kapacita našeho webu je vyčerpána – vždyť první příspěvek na tomto webu byl v roce 2009 a je vlastně kronikou 12 let do současnosti!!!

Komentáře

Přidejte nový komentář

Add Comment

Kalendář akcí